Preşedintele de la Dinamo Bucureşti, Andrei Nicolescu, a vorbit despre două aspecte pe care vrea să le îmbunătăţească în cadrul clubului, odată cu venirea noului antrenor.
Preşedintele de la Dinamo Bucureşti, Andrei Nicolescu, a vorbit despre două aspecte pe care vrea să le îmbunătăţească în cadrul clubului, odată cu venirea noului antrenor.
Antrenorul de la FCSB, Elias Charalambous, a comentat perioada nefastă a campioanei, în toate competiţiile. Principalului nu i-a venit să creadă că a primit patru goluri de la Dinamo, în derby-ul pierdut.
Dinamo a rămas fără antrenor după despărţirea de Ovidiu Burcă.